3 daags Fietsarrangement rondom ons landgoed in Brabant

Bij het 3-daags Fietsarrangement in Brabant is inbegrepen:

    • 2 Overnachtingen in een Make my Day Kamer
    • 2x Een uitgebreid ontbijtbuffet
    • Proeverij van speciale huisbieren
    • Een culinair 3-gangen diner op dag van aankomst
    • Fietsroutes

Prijzen:

    • € 189,- p.p. op basis van 2-persoons Make My Day kamer
    • € 269,- p.p. op basis van 1-persoons Just Me Kamer.
      Exclusief verblijfsbelasting € 2,10 per persoon per nacht.

    Wilt u zelf uw fietsen meenemen dan kunt u deze parkeren in de afgesloten fietsenstalling. Wilt u fietsen huren dan is dat uiteraard ook mogelijk. 
    Een stadsfiets M/V huren kost € 17,50 per dag. Een elektrische fiets huurt u voor € 30,00 per dag. Vooraf reserveren is noodzakelijk.

    De prijs van dit 3-daags Fietsarrangement in Brabant is geldig tot en met 31 december 2023 met uitzondering van de feestdagen.

Heeze en Heide natuurlijk - Fietsen door een uniek stukje Hollandse natuur

Beleef de rijkdom van de Brabantse natuur! Ontdek de schoonheid van de Strabrechtse Heide en fiets langs het grootste Ven van Nederland en geniet van het uitgestrekte heidelandschap. Een echt natuurrijk weekend waarbij u er op de fiets op uit trekt de natuur in.

Slapen in alle rust

Onze 97 kleurrijke hotelkamers zijn divers ingericht. Uniek is de kunst op iedere kamer. Wat verrassend! Uiteraard zijn de kamers lekker comfortabel. Ze hebben ieder een prachtig uitzicht op het bos. Wat een omgeving! Zo kom je gemakkelijk tot rust na een intensieve dag, een heerlijk feest of uitgebreid diner. Je bent er even helemaal uit!

Na een heerlijke nacht staat een uitgebreid en gezond ontbijtbuffet voor je klaar. Geniet van ambachtelijk brood, cereals, verse jus, een kakelvers eitje en heerlijke cappuccino van eerlijke koffie. ’s Middags geniet je van lekkere lichte lunchgerechten en tijdens het diner proef je in het restaurant of op een van de terrassen van pure smaakvolle gerechten.

In de buurt

    Op enkele kilometers afstand ligt designstad Eindhoven met een rijk cultureel aanbod waaronder het Van Abbemuseum en Strijp-S met o.a. de Feel Good Market. En natuurlijk bekend om dance-events als Extrema Outdoor en internationale sportwedstrijden.

    Wij hebben ook zelf een uitgebreid aanbod arrangementen en activiteiten. Actief, ontspannend, culinair of cultureel. Het kan allemaal!

8.3 | 3 reviews

Reviews van gasten

Carine Rombaut

10

Schitterend. We hebben eigenlijk geen enkele opmerking. Prijs / kwaliteit een van de betere hotels waar we reeds hebben verbleven

Anoniem

8

Prachtige locatie, superschoon, vriendelijk personeel, prima eten. Een beetje onrust door deelnemers converenties waardoor er een te zakelijke sfeer ontstaat.

FIlip De Bie

7

Hotel was super ! Diner was drie dagen na elkaar ong.hetzelfde. Wij hadden een beetje meer variatie gewenst. Personeel was extreem vriendelijk !

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • parkeren
  • restaurant
  • wifi
  • Fietsverhuur
  • lift
  • Receptie

Onze partner

Overnachten op een landgoed

Bij ons landgoed geniet je van rust en ruimte die het hotel én het 25 hectare grote landgoed biedt. Bij binnenkomst voel je je meteen thuis door de hartelijke en Brabantse gastvrijheid van de medewerkers, smaakvolle designinrichting en kleurrijke kunstwerken. ’s Avonds verrassen we je graag met onze culinaire kunsten in à la carte restaurant Cambium. We verwelkomen je met open armen.

Overnachten in unieke kamer

De 97 kleurrijke hotelkamers zijn divers ingericht. Uniek is de kunst op iedere kamer. Wat verrassend! Uiteraard zijn de kamers lekker comfortabel. Ze hebben ieder een prachtig uitzicht op het bos. Wat een omgeving! Zo kom je gemakkelijk tot rust na een intensieve dag, een heerlijk feest of uitgebreid diner. Je bent er even helemaal uit!


De hotelkamers zijn voorzien van handdoeken en lakens van verantwoord geteeld katoen. Zij hebben het Pure Eco keurmerk, wat betekent dat zij 100% organisch zijn. Daarnaast zijn ze fair trade gecertificeerd. Dat slaapt zacht… en eerlijk!

Culinair genieten

De à la carte kaart van restaurant Cambium laat je proeven van pure en smaakvolle gerechten waarbij de ingrediënten zoveel mogelijk uit de directe omgeving komen. De gerechten wisselen met de seizoenen mee. Laat je verrassen en geniet van een heerlijke ontspannen avond. De wijnkaart bestaat uit een mooie selectie wijnen van veelal kleine wijnproducenten waar ambacht en liefde voor de wijn voorop staan.

Ontdek Brabant met natuur, cultuur en rust

Binnen de muren van ons hotel, op ons landgoed en in de omgeving van ons hotel is werkelijk van álles te beleven. Tijdens een weekendje weg of korte vakantie geniet je hier in alle rust van de goede dingen in het leven: kunst en cultuur, eten en drinken, het natuurschoon van de Brabantse Kempen, natuurgebied de Strabrechtse heide en de gezelligheid van het dorp Heeze dat niet voor niets de ‘Parel van Brabant’ wordt genoemd. We hebben verschillende arrangementen samengesteld die alles in zich hebben voor een onvergetelijk verblijf: romantisch of juist actief, culinair of cultureel. Of een combinatie van allemaal… Laat je verrassen!